Kangoo Club Nişantaşı

Pole Dans Nişantaşı

Pole Dans Nişantaşı

Sadece 16 yaşın altındaysan stüdyoyu ilk ziyaretinin bir ebeveyn eşliğinde olmasını rica ediyoruz. Bunun dışında branşlarımızın hiçbiri için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

Stüdyoya gelirken sadece spor kıyafetlerini ve kangoo jumps dersine geliyorsan uzunca bir çorap alman yeterli. Gerisini biz senin için düşündük. Soyunma odalarımızda kilitli dolaplar, derslerin öncesinde ve sonrasında ihtiyacın olabilecek kozmetik ürünler, şampuanlar ve fön makinesi, saç maşası gibi saç ürünleri mevcut. Duşumuz ve her üyemiz için havlularımız da kullanımınız için hazırlar. Yanında su bile getirmene gerek yok.

Derslerin süresi kangoo jumps için 45 dakika, pilates ve yoga için 50 dakika, pole dance için dersin gidişatına göre değişmekle birlikte yaklaşık 1 saattir. Grup derslerine ders başlama saatinden 10 dakikadan fazla geç kalanlar dersin bütünlüğünü bozmamak adına derse alınmamaktadır. Derslerden istenilen verimi alabilmek için kangoo jumps, pilates ve yoga derslerine haftada 3 kez; pole dance derslerine haftada 1 kez gelmelisin.

Üyelik ücretini deneme dersinden hemen sonra veya ilk derse geldiğinde ödeyebilirsin. Ücretler ve güncel kampanyalar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsin. Her branşımız için toplu ders paketleri için ücret ödersin. Derslerin hepsi için dersin öncesinden rezervasyon yaptırmalısın.

Rezervasyon yaptırmayan üyelerimizi maalesef derse kabul edemiyoruz. Bir sonraki derse rezervasyonunu bizi arayarak veya önceki dersinin sonunda yaptırabilirsin. Rezervasyon yaptığın derse gelmediğinde başka bir üyenin derse girememesine sebep olabildiğinden dolayı ders paketinden bir ders eksilmiş olur. O yüzden tüm dersler için dersten önceki 6 saatten önce eğer gelmeyeceksen rezervasyonunu iptal ettirmen gerekir.

Eylül Bengü SICAK

pole-dance-nisantasi
500 +

Mutlu Müşterimiz

20 +

Sertifikalı Eğitmenlerimiz

100 +

Modern Ekipmanlarımız

10 +

Tecrübe Yılımız

Neden Pole Dance Nişantaşı ?

Butik salonumuzda eğlenerek spor yapabileceğiniz temiz, ferah bir ortamda sizi ağırladığımız için 🙂

1 Ders kaç saat sürüyor ?

Dersin gidişatına göre değişmekle birlikte yaklaşık 1 saattir.